Opublikowany w MODA&URODA

Trądzik- problem wielu nastolatek

Im bardziej próbowałam, tym efekty były gorsze.

Co mam na myśli ?

Dużo nie znaczy dobrze, bądź im więcej tym mniej- kij ma zawsze dwa końce, pozytywne i negatywne. Mimo stosowania wielu preparatów zwalczających trądzik efekt końcowy był mizerny.

Przez rok brałam dermatologiczne leki, które powodował wiele skutków ubocznych takich jak: bóle stawów i mięśni, złe samopoczucie, krwotoki z nosa, osłabiony organizm itd. To jednak leczenie dermatologiczne spowodowało u mnie zahamowanie dalszych wykwitów skórnych.

Uważajcie dziewczyny każde leczenie dermatologiczne, które w szczególności przynosi najlepsze efekty musi być kontynuowane po zakończonym leczeniu, ponieważ powrót do fastfood, słodyczy, ketchupów, pikantnych potraw może spowodować nawrót choroby.

Oprócz eliminacji trądziku trzeba też zadbać o blizny pozostałe po zmianach skórnych. Jest wiele kremów wspomagających regenerację skóry, jednak to i tak zależy od naszej gospodarki hormonalnej i od czynników genetycznych. Trądzik w rodzinie to mój trądzik!!! Genetyki nie zmienisz

Wspieram Was serdecznie, sama to przeszłam roczną terapią- i tak nadal pojedyncze zmiany skórne. Już nie walczę, tylko próbuję zaakceptować ,,Genetyki nie zmienię!!” Czasami warto się poddać !!!

Znajdowanie Trądzik Z Magnifier - Stockowe grafiki wektorowe i ...

Autor:

👤👈💖👉👤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s