Opublikowany w Kategoria własna

Najlepsze imprezy życia!!!

Z tymi imprezami to jest tak, że rodzice proszą nas abyśmy czekali do pełnoletności, jednak powinniśmy im uświadomić, że ich imprezy to także nasze imprezy. Każdy jako dziecko uczestniczył bez swojej woli w większych bądź mniejszych spotkaniach. Pora wyprowadzić rodziców z nieświadomości, bo chociaż tego nie pamiętamy to jednak uczestniczyliśmy w tym nawet jako niemowlęta. Od lat dziecięcych widzieliśmy jak należy bądź nie należy się bawić.

Teraz młodzież organizuje swoje własne Party time i odwróciły się role gdzie rodzicom się to nie podoba. Ciekawe czy wcześniej pytali nas czy ich imprezy nam się podobają ? 😀 i czy chcemy brać w nich udział. Kto od kogo powinien się uczyć hmm…?

Imprezujemy chętnie może też dlatego, że jest to dla nas młodzieży zakazane, a przecież zakazany owoc smakuje najlepiej. Dla każdego nastolatka ten czas jest jednym z najlepszych, poznaje się wtedy różne znajomości nie tylko z ludźmi :D, integruje się w jakiś sposób, z odpowiednimi ludźmi jest dużo ciekawych wspomnień i wrażeń. Jesteśmy młodzi, pełni siły i nie mamy tyle poważnych obowiązków co dorośli, więc trzeba korzystać z tego beztroskiego życia, bo kiedyś może już nie być czasu ani chęci.

Najlepsze imprezy każdej młodej osoby to te, w których dzieję się dużo, często i grubo, bo nudno nigdy być nie może. Ja jak zaczynałam swój okres ,,imprezek” to moje grono znajomych nigdy nie pozwalało na nudę ale z czasem i z wiekiem wszystko może się zmieniać, jedni przychodzą drudzy odchodzą, z czasem nasze upodobania zmieniają się. Jednak mimo wpadek i przypałów (przy rodzicach) to i tak nikt się nie przejmował i na następny dzień (jeśli nie miał kary) wspominał to ze śmiechem. Chociaż bywają takie sytuację, które dają do myślenia i lepiej byłoby aby się już nigdy nie powtórzyły.

Autor:

👤👈💖👉👤

Jedna myśl na temat “Najlepsze imprezy życia!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s